Перемога в фотоконкурсі Allard Prize

 

Чергова перемога в престижному фотоконкурсі Allard Prize від Peter A. Allard School of Law (Канада)

 

Я вже писав - я не часто приймаю участь у різноманітних фотоконкурсах. Але, якщо вже й приймаю участь, то це точно не фотоконкурси на кшалт “назбирай нам лайків та репостів на сторінці ВК для ПП Рога і КопитаТМ“. Такі конкурси ігнорую принципово. Отже, я завжди спочатку читаю про організаторів, історію самого фотоконкурсу, а вже потім оцінюю, чи є в мене світлини, що відповідають заявленій тематиці.

 

А ще, street photography - не зовсім мій ключовий жанр фотографії. Проте, за часів Майдану - це був мій єдиний жанр. Я взагалі не пам’ятаю постановочних світлин з тих днів, хіба що за виключенням деяких портретів, що незнайомі мені люди просили зняти “на пам’ять” незнайомого фотографа у розгрузі і шоломі та з камерою :). Взагалі, я вважаю, будь-якому фотографу дуже корисно час від часу виходити за межі свого комфорту та знімати в непритаманному йому жанрі. Але ж мова не за то.

 

Отже, я почитав про конкурс та організаторів, мені сподобалось, надіслав роботу, здається, ще у жовтні або листопаді 2015. І, як це буває, на тому про конкурс і забув. Тим більш неочікувано було отримати листа вже напередодні новорічних свят, в якому журі конкурсу просило надати додаткову інформацію щодо самої світлини та подій, що на ній зображено. Я чемно і дуже детально описав умови зйомки, події тих днів, все з посиланнями та пруфами. Надіслав - і знов забув. Як ніяк - напередодні зимових свят роботи багато: як зйомок, так і пост-обробки (хотілось максимально віддати відзняті роботи ще в минулому році). І, вже на початку січня, чергова несподіванка - вашу роботу обрано серед переможців фотоконкурсу Allard Prize за листопад 2015, надішліть договір на право використання і т.д. Світлину на сайті переможців конкурсу можна подивитись тут http://www.allardprize.org/galleries

 

Окрім визнання моєї роботи, зважаючи на призовий фонд конкурсу, най і в канадських доллярах, тепер це фото - найдорожче єдине фото в моєму портфоліо. Не зйомка, не серія, не фотосесія в цілому (бюджети на рекламні зйомки можуть бути набагато вищі), а саме єдине фото.

 

Попри те, що я знав про перемогу в фотоконкурсі Allard Prize ще на початку січня, а на сайті AllardPrize.org світлина з’явилась після вирішення усіх документальних питань ще десь тиждень тому, новину про перемогу я вирішив опублікувати тільки сьогодні - на другу річницю від дати, коли світлину було знято. Це був незабутній досвід.

 

З днем соборності України!

 

Про світлину: світлину було зроблено 22 січня 2014 під час недовгого затишшя на Грушці (вул Грушевського, Київ) під час гарячої фази Майдану. Більше світлин з того дня - у альбомі на ФБ

 

До речі, раніше це фото було обрано National Geographic Daily Dozen від 05 лютого 2014 (читати докладніше)

 

Нагадую, найктуальніші новини-світлини потрапляють на сайт дуже вибірково. Долучайтесь до ФБ групи AlexandCo Studio щоб бути в курсі!

Добавлено 22.01.2016 - 14:47:35
 
 
Комментариев пока нет

Ваш комментарий:

Ваше имя
E-mail
Текст
Incorrect please try again
Enter the numbers you hear: