Інтер'єрна зйомка - портфоліо

 

Попри то, що одним з моїх ключових напрямків у фотографії є інтер'єрне фото, в мене на сайті нема такого розділу як інтер'єрна зйомка у "Мої роботи". І мене часто питають, чому так. Відповідаю. На це є декілька причин.

 

Перша і головна - в мене є вже далеко за 300+ відзнятих інтер'єрних об'єктів. І це тільки по Львову. І тільки за останні пару років. І всі ці інтер'єрні об'єкти дуже різні:

  • за типом - це й об'єкти подобової оренди, і комерційні об'єкти, і готелі, і ресторани
  • за розміром - від маленької квартирки на 12 кв м включно з вигодами та кухнею до будинку за містом на 400 кв м з саунами-басейнами
  • за станом - від надбання радянської епохи до ультра-модернових або дизайнерських
  • за призначенням - для власного сайту, для різноманітних сайтів подобової оренди як то букінги / ейрбнб / безліч інших, об'єкти на продаж

Вибрати 20-30, та хоч 100 інтер'єрних фото для портфоліо - не проблема, хоч мандрівка по архівах й заняла б трохи часу. Але - така підбірка не покаже жоден з тих об'єктів повноцінно та зусібічно, та не дасть клієнту жодного уявлення, як виглядатиме саме його об'єкт на інтер'єрних фото, зроблених мною. Отже, це головна причина.

Як вихід з цієї ситуації, коли до мене звертаються за інтер'єрною зйомкою - я питаю, "що знімаємо", а потім вже всі інші деталі. Таким чином, якщо клієнт прийшов не за рекомендацією, а, наприклад, через пошук чи сайт - я можу скинути актуальну підбірку фото останніх ("свіжих") об'єктів такого типу. І така підбірка надасть повне уявлення того, як я знімаю. Зрештою, навіть це не завжди потрібно, адже більшість нових клієнтів приходять за рекомендацією, а тому чули-знають-бачили мої інтер'єрні фото, і ми одразу переходимо до планування зйомки.

 

Друга причина - до тих 300+ інтер'єрних об'єктів додаються нові 10-20 кожного місяця, залежно від місяця, відпусток, неможливості спланувати інтер'єрну зйомку через наявність бронювань у високий сезон чи то проведення фестивалей у місті та інших причин. Але +10 точно. Отже, мені або треба витрачати багато часу щомісяця на актуалізацію інтер'єрного портфоліо, або жити із старими фото у ньому. Це справедливо і для інших розділів портфоліо на сайті - але там не так муляє :-).

Як рішення, маю дві фейсбук-групи AlexandCo Studio (загальна група) та Сертифікований фотограф Google (тут більше про інтер'єрне фото, але з ухилом на 3Д панорами для Гугл). Нові-останні інтер'єрні фото мають більші шанси потрапити в ті групи. Одже, так, можа вподобати ті дві сторінки, щоб слідкувати. 

 

Третя і остання причина - мій сайт створено ще на початку, як я залишив рекламний бізнес і став комерційним фотографом. Тобто, десь наприкінці 2008 року. І частина функціоналу вже не до кінця  відповідає моїм вимогам сьогодення. Вже давно марю приділити час та скласти ТЗ на створення нового, актуального сайту, зручного, вебдванольного, мобільно-адаптованого та все таке. Але - як і у пункті 2 - це час. Отже, якщо вибирати між приділити час на створення інтер'єрного портфоліо на старому сайті чи створити новий сайт, де таке портфоліо (а також 3Д і інші напрямки, безпосередньо пов'язані з інтер'єрним фото) вже буде передбачено - я однозначно за друге. Питання знайти час на то :-).

Але і тут є лайфхак. Нижче викладаю посилання на декілька об'єктів різних типів. Інтер'єрні фото цих об'єктів живуть на хмарці, по одному посиланню на кожний об'єкт. Відкривається у будь-якому браузері, навіть з мобільного. Жодних реєстрацій, встановлення додатків не потрібно для перегляду. Приємного перегляду.

 

Об'єкти готельного типу

Різні комерційні об'єкти

Об'єкти подобової оренди

  • та багато-багато інших, свіжі - кожного тижня
  • також, об'єкти на Airbnb де є позначка "перевірено фотографом" (я їх офіційний фотограф по Львову)

Об'єкти на продаж

 

Тим часом, для замовлення інтер'єрного фото можна писати на alex@alexandco.com.ua або телефонувати на 066 714-3929 (на цьому номері є також Whatsapp та Viber)

Добавлено 26.07.2018 - 14:41:21
 
 
Комментариев пока нет

Ваш комментарий:

Ваше имя
E-mail
Текст
Incorrect please try again
Enter the numbers you hear: