Весільна зйомка в центрі Києва

 

Ще одна весільна зйомка вже цього весільного сезону - 2016. І цього разу - м. Київ.

весільна зйомка в центрі києвавесільна зйомка в центрі києвавесільна зйомка в центрі києвавесільна зйомка в центрі києвавесільна зйомка дитяча залізнича дорога київвесільна зйомка дитяча залізна дорога київвесільна зйомка у парку в києвівесільна зйомка у парку в києвівесільна зйомка у парку київвесільна зйомка у парку київвесільна зйомка в центрі києвавесільна зйомка в метро києвавесільна зйомка в метро києвавесільна зйомка в метро києвавесільна зйомка метро київвесільна зйомка метро київвесільна зйомка вагон метро київвесільна зйомка золоті ворота центр києвавесільна зйомка золоті ворота центр києвавесільна зйомка золоті ворота центр києвавесільна зйомка золоті ворота центр києвавесільна зйомка прорізна центр києвавесільна зйомка прорізна центр києвавесільна зйомка прорізна центр києвавесільна зйомка прорізна центр києвавесільна зйомка пассаж морозиво центр києвавесільна зйомка майдан центр києвавесільна зйомка майдан незалежностівесільна зйомка майдан центр києвавесільна зйомка майдан незалежностівесільна зйомка майдан центр києвавесільна зйомка майдан незалежностівесільна зйомка майдан центр києвавесільна зйомка майдан центр київвесільна зйомка майдан центр київвесільна зйомка в центрі києва

Молодята: Олексій та Надія
Зйомка: весільна прогулянка в центрі міста, ресторан
Дата весільної зйомки: 08 травня 2016

 

Весільні фотографи зазвичай обходять своєю увагою (несправедливо) центр Києва як локацію для весільної зйомки. Принаймні, в мене таке враження від перегляду фотографій колег (а я, повірте, переглядаю безліч фотографій в різних жанрах, в т.ч. весільні). Ну, максимум - Андріївський. Ну, ще набережна, що, по-правді, вже не зовсім і центр. Так, людей багато. Так, доїхати не так вже й зручно, особливо весільним кортежем. Але ж там круто! Я не так давно дивився, як працюють весільні фотографи у Нью-Йорку. А там людей ще більше.

 

Отже, познімати в центрі стало ідеєю фікс, і коли молоді дають на це карт-бланш (і, як бонус, відсутня "група підтримки", яка аж ніяк не може ресторану дочекатись, яка там фотосесія?) - я не міг не скористатися цією нагодою. Погуляли трохи в парку, познімати трохи в метро (давно хотів) і через Прорізну та Пасаж дістали самого серця Києва - Майдану. Прогулянка вийшла хоч не довга (я б ще запросто годинку-другу хотів познімати), але насичена і весела.

Добавлено 10.06.2016 - 16:31:32
 
 
Комментариев пока нет

Ваш комментарий:

Ваше имя
E-mail
Текст
Incorrect please try again
Enter the numbers you hear: