Інтер'єрна зйомка Львів

 

Львів - місто, де потік туристів практично не залежить від сезонних коливань. Вони є завжди, і їх багато. І, відповідно, їм всім потрібно десь жити. Ринок житла подобово - просто колосальний. І сайтів, де можна здати-зняти житло подобово у Львові теж мільйон. Ну ладно, десятки. Але турист зараз мега-вимогливий. Як показує досвід, найкраще здається житло, представлене гарними, об'ємними і правдивими фотографіями. Для цього і існує послуга Інтер'єрна зйомка Львів.

 

Інтер'єрна зйомка Львів

Інтер'єрна фотозйомка Львів допоможе вам правильно і красиво представити житло, яке ви плануєте здавати подобово. В результаті інтер'єрної зйомки ви отримаєте від 15 до 20 інтер'єрних фотографій вашого житла "під ключ". Це дещо більше, ніж просто достатньо. Ці фотографії а) всебічно проілюструють ваше житло і його переваги потенційним туристам б) ви зможете розмістити їх на різних (будь-яких) сайтах про здачу квартир подобово у Львові.

 

Ціна на інтер'єрну зйомку у Львові

Вартість інтер'єрної фотозйомки у Львові - 1300 грн. Це приблизно 2 дня подобової оренди вашого житла. З огляду на те, наскільки такі інтер'єрні фотографії допоможуть вам отримати більше клієнтів - сума зовсім не є страшною.

Ціна на інтер'єрну зйомку у Львові розраховується на 1 об'єкт, який можна було б описати як "типова одно / двох-кімнатна квартира зі зручностями".

Для власників великих комерційних готелів, приватних готелів, хостелів - типову стандартну номер (припустимо, по класифікації економ / напівлюкс / люкс) = 1 об'єкт. Плюс, буде певна знижка "за обсяг".

 

Інтер'єрна зйомка і глибокий фотошоп

На питання: ти ж фотограф, а можна так, щоб в фотошопі ковролін постелити, ліжко замінити на таку велику двоспальне, а люстру ... СТОП. Технічно, так, фотошоп дає такі можливості. Але, з іншого боку, категорично ні. Професійна етика. Я демонструю ваше житло в найкращому світлі, в найвигіднішому ракурсі, з задоволенням у фотографіях показую переваги, якісь цікаві дизайнерські рішення - але не превіраю. Повірте, вам же від цього краще. Краще показати житло по-рекламному красиво, але правдиво. І потім не доведеться відповідати на неприємні запитання туристів, які приїдуть на поселення. 

 

Що ще може запропонувати інтер'єрний фотограф у Львові?

3D віртуальний тур Google - залучіть передові технології Гугл для просування свого офлайн бізнесу в онлайні. Детальніше - за посиланням http://alexandco.com.ua/3d.

Інтер'єрна / екстер'єрна фотографія великих комерційних або промислових об'єктів (торговельних центрів, і іншої комерційної нерухомості). Бюджет потрібно рахувати окремо.

 

Інтер'єрний фотограф Львів, або декілька слів про себе

Я - професійний фотограф c 2008, інтер'єрний фотограф - c 2010, та офіційний інтер'єрний фотограф для Airbnb - з 2011. Для інтер'єрної фотографії вашого житла використовую професійну фототехніку Canon, плюс купу додаткових дрібниць, які позитивно впливають на результат, та й мені здорово полегшують процес роботи.

 

Інтер'єрна фотозйомка Львів - задати питання та зробити замовлення

Контактна форма в розділі КОНТАКТИ

Телефон 066 714-3929

Skype: alex.solonenko

 

Записати контакти інтер'єрний фотограф Львів в свій розумний телефон

qr код записать номер интерьерный фотограф львов

 

Статья на тему Фотосъемка интерьеров и экстерьеров (откроется в новой вкладке)